Menu
Your Cart

Mesa Blog RSS Feed

04 May Mobilya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
0 175
Mobilya evde en çok vakit geçirdiğimiz nesnelerden biridir. Uzun yıllar boyunca kullanacağınız için mobilya alırken çok dikkat etmelisiniz ve aceleye getirmemelisiniz. Mobilya siparişi vermeden önce ü..
21 Oca Dekorunuzu Tamamlayacak Wingback Sandalyeler..
0 141
Dekorunuzu Tamamlayacak Wingback Sandalyeler..Kanatlı sandalyelerin kökenleri 1600'lü yıllara kadar uzanıyor. İlk tasarımların İngiltere'de ortaya çıktığına ve kadınları ateşin yoğun sıcaklığından kor..
21 Oca Mutfak Sandalyesi Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?
0 136
Mutfak sandalyesi alırken nelere dikkat edilmeli sorusuna cevap arayanlar için önemli bir bilgi rehberi hazırladık. Yemek odanızı ya da mutfağınızda masa için uygun alan varsa mutfağınızı iyi dekore e..
11 Şub Kumaş Seçimi Nasıl Olmalı ?
0 121
Koltuk kumaşı seçmek, koltuk modeline karar vermek kadar düşündüren bir konudur. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilen koltuk kumaşları bu konuda ön planda tutulması gereken seçeneklerdir. Kumaşın cin..
11 Şub Mobilya Üretiminde Hangi Ağaçlar Kullanılıyor ?
0 127
Mobilya hangi ağaçtan yapılır sorusu mobilya kullanımına önem veren birçok kişinin merak ettiği sorulardan bir tanesi olarak ön plana çıkar. Aslında mobilya üretiminde hemen hemen her tür ağaç kullanı..
11 Şub Doğru Mobilya Seçimi Nasıl Yapılır ?
0 183
İnsan hayatında evler kadar yaşam alanlarında tercih edilen mobilyaların ve bunlar için gerekli olan dekorasyon işlerinin önemi de oldukça büyüktür. Sadece tarzına, rengine ve desenine göre yapılmakta..
11 Şub Cafe Veya Restaurant Mobilyası Alırken Dikkat Edilmesi Gereken 3 Püf Nokta
0 115
1. Tasarım ve TemaKafanıza gelince tasarım tutarlılığı oyunun adıdır, aksi takdirde müşterileriniz markanızı elde edemez ve sundukları şey hakkında kafanız karışır. Yeni mobilyalarınızı seçerken genel..
11 Şub Ofis Mobilyası Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli ?
0 116
Hiç kimse rahatsız bir sandalyede, kullanışsız bir masada gününün en az sekiz saatini geçirmek istemez. Bu nedenle seçici olmak ve ihtiyaçları iyi analiz ederek çalışanların verimliliğini artıracak of..
11 Şub Sandalyenin Tarihi
0 112
Sandalye, yüz yıllar hatta bin yıllar boyunca sıradan kullanım eşyası olmaktan çok bir itibar ve statü göstergesi olarak kullanıldı. Günümüzde de sandalye sahibi olmak bir otorite sembolüdür. Batı kay..
11 Şub İdeal Masa Sandalye Yüksekliği Nasıl Olmalı ?
0 289
İdeal Masa Sandalye Yüksekliğiİdeal Masa Sandalye Yüksekliği size bahsetmemiz gereken bir konudur. Standart masa ve sandalye yüksekliği kurulan şirketlere ve ülkelere göre değişkenlik gösterir. Bu ned..
11 Şub Sandalye İmalat Aşamaları
0 128
Ahşap sandalye imalatı iskelet, boya, cila, döşeme gibi farklı bölümlerden geçerek yapılır. Ahşap sandalyelerin üretiminde ilk aşama ‘iskelet‘ tir. Ağacın kesilmesi, kalıplara uygun çizimlerin yapılar..
11 Şub Tonet Sandalye Nedir ?
0 150
Tonet Sandalye Nedir?Tonet Sandalye Nedir? Michael Thonet tarafından ilk defa tasarlanmıştır.  19. Yüzyılın ortalarında bulunan farklı bir sandalye türüdür. Neredeyse üzerinden yıllar geçmiş olmasına ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)